Türkiye’nin en çok kazandıran firması olarak, kazanç planımızı, temsilcilerimizi hayallerine ve hedeflerine ulaştırmak için hazırladık.

Huncalife’ta sevdiğiniz ürünleri satın alırken katalog indirimlerine ek olarak %40 tasarruf elde edersiniz. Bu ürünleri etrafınızdaki kişilere, kataloglarımız ile sattığınızda tasarrufunuzu kazanca dönüştürebilirsiniz. Ayrıca seviyenize göre bu satışınız üzerinden %5’ten – %24’e kadar Standart Prim kazanırsınız.

Çevrenizde sizin gibi satış yaparak kazanç elde etmek isteyen kişileri ekibinize kaydederek ‘Liderlik Basamakları’nı tırmanabilir, % 22,25’e varan Liderlik Primleri’nden yararlanabilirsiniz.

Örneğin, Huncalife kataloğunu 20 kişiye gösterdiniz ve bu kişilerin her birinden 40 TL’lik sipariş aldınız. Toplam sipariş tutarınız 800 TL olur.

 • 800 TL değerindeki ürünleri Huncalife’tan %40 katalog karı ile 572 TL’ye alırsınız. Nakit kazancınız 228 TL’ye kadar çıkabilir.

Huncalife’ta aldığınız her ürünün 1 TL si 1 TL puan olarak karşılığı vardır. Yaptığınız alışverişin TL Puan karşılığı sizin o ayki seviyenizi ve yaptığınız satış üzerinden alacağınız ‘Standart Prim’ oranını belirler. Örneğin

 • Bir ay içerisinde 500 TL değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı %5 seviyesi ile bitirmiş olursunuz ve yaptığınız alışveriş tutarının %5’ini Standart prim olarak alırsınız.
 • Ekip kurmaya başladığınızda bir ay içerisinde yapacağınız satış tutarı ve toplayacağınız TL puanı da artar. Ekibiniz ile birlikte bir ay sonunda 6000 TL değerinde alışveriş yaptığınızda o ayı % 15 seviyesi ile bitirmiş olursunuz. Yaptığınız alışveriş tutarının %15’i Standart prim olarak size ve ekibinize paylaştırılır

Huncalife’ın kazanç fırsatları hakkında daha detaylı bilgi almak için Eğitim programımızı takip edebilir, sponsorunuz ile iletişime geçebilir ya da 0850 333 20 30 / 0850 333 80 90 numaralı Müşteri Hizmetleri Departmanımızı arayarak en yakın ‘Kazanç Fırsatları’ toplantımızın zamanını öğrenebilirsiniz.

KAZANÇ PLANI

İşlem Hacmi Puan Oranı:

1 TL = 1 Puan demektir

Seviye Ödülleri

 • Lider Safir seviyesine kadar ilgili seviyeye ilk kez ulaştığında seviye ödülünün tamamını hak eder
 • Safir seviyesi itibari ile Lider seviye ödülü hakedişinde ilk etapta seviyesine en yakın iki seviyenin seviye ödülünü almaya hak ka¬zanacaktır. İki seviyenin üzerinde hak ettiği seviye ödüllerini ise seviyesini tekrarladığında alacaktır.
 • Hak kazandığınız seviye ödüllerinin tamamını almak için art arda iki kez seviye tekrarı zorunlu değildir. Yıl içerisinde seviyeye tekrar gelinmesi yeterlidir.

Altın Lider Seviye Ödülü: 500 TL
Kıdemli Altın Lider Seviye Ödülü: 2.500 TL
Safir Lider Seviye Ödülü: 3.750 TL
Zümrüt Lider Seviye Ödülü: 7.500 TL
Yakut Lider Seviye Ödülü: 10.000 TL
Elmas Lider Seviye Ödülü: 13.500 TL
Yıldız Lider Seviye Ödülü: 20.000 TL
2 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 27.500 TL
3 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 50.000 TL
Yakut Direktör Seviye Ödülü: 100.000 TL

İlk Defa Seviye Sahibi Olanlar İçin Ödüller

%24 altındaki seviyelere ilk defa ulaşan temsilcilerimize:

-%11 için Seviye Rozeti
-%15 için 5 Katalog ve Seviye Rozeti
-%19 için 10 Katalog ve Seviye Rozeti hediye edilecektir
-%24 Altın seviyesi için Seviye Rozeti ve Plaket hediye edilecektir

Altın Seviye Derinlik Primi

Altın Lider seviyesinde bulunmanız halinde ekibinizde size bağlı bulunan Altın Lider kolunun %24 dışı puanı (Kişisel grup puanı) üzerinden Birinci derinliğinizde %5, ikinci derinliğinizde bulunan Altın Liderlerinizin % 24 dışı puanlarından (Kişisel grup puanı) da %2 prim elde edersiniz.

Buna ilave olarak, Altın seviyesindeki bir lider, kendisine direkt bağlı Lider Adayı %19 ve Lider adayı %15 kollarından 3 derinliğe kadar prim elde edilebilir. Bunun için bir altın liderin mutlaka kendisine direkt bağlı %15 ve/veya %19 Lider adayından oluşan kolları bulunmalıdır.
1. Nesilden %3
2. Nesilden %2
3. Nesilden %1

Bir Altın liderin bu kollardan prim hakedişi elde edebilmesi için Üçüncü derinliğe kadar, bir üst neslindeki Lider Adayına bağlı bir alt neslinde de Lider Adayı yetiştirmesi gerekir.
Örnek 1 ; Bir Altın lidere Altın kolları dışında direkt bağlı bir %19 seviyesinde bir Lider Adayı var ise, bu Lider Adayına bağlı en az %15 Lider Adayı olması gerekmektedir.
Örnek 2 ; Bir Altın lidere Altın kolları dışında direkt bağlı %15 seviyesinde bir Lider Adayı var ise, bu Lider Adayına bağlı en az %15 Lider Adayı olması gerekmektedir.

Derinlik Liderlik Primi %12

 • Kişisel Grup Puanından en fazla %12 Derinlik Liderlik Primi dağıtılacaktır.
 • Kişisel Grup Puanı’ndan dağıtılacak olan %12’lik Derinlik Liderlik Primine, o derinliğe en yakın olan liderden başlanacaktır
 • Sadece Yakut Direktör için Derinlik Primi Seviyesi %13’tür

Derinlik Liderlik Primi Seviye Farkı

 • Bir Liderin kendisine bağlı başka bir lider ile arasında 1’den fazla seviye farkı var ise, Lider sadece kendisine bağlı liderden Derinlik Liderlik Primi alabilir. Kendisine bağlı liderin alt gruplarından Derinlik Liderlik Primi alamaz.
 • Derinlik Liderlik Primi Hak Edişi için Katalog Alımı
 • Derinlik Liderlik Primi hak etmek için alınması gereken katolog adetleri aşağıdadır:

%16 İnci: 5 Katalog
%20 Bronz: 10 Katalog
%24 Gümüş: 25 Katalog
Altın Lider: 50 Katalog
Kıdemli Altın Lider: 80 Katalog
Safir Lider: 100 Katalog
Zümrüt Lider: 150 Katalog
Yakut Lider: 150 Katalog
Elmas Lider: 150 Katalog
Yıldız Lider: 250 Katalog
Çift Yıldız Lider: 250 Katalog
Üç Yıldız Lider: 400 Katalog
Yakut Direktör: 400 Katalog

**HuncaLife, gerek gördüğünde kariyer ve kazanç planında değişiklik yapma hakkına sahiptir
**Daha detaylı bilgi için lütfen Şirket İlkeleri Kitapçığı’nı inceleyiniz